Zboží zasílám pouze v rámci České republiky.

Platba

  • Převodem na účet - platba je odeslána po vytvoření objednávky na náš účet. Při platbě předem bude zboží expedováno až po připsání celé částky na náš účet.
  • Dobírka - zaplatíte přepravci při doručení zásilky

V případě doručení službou PPL lze zásilku na dobírku uhradit platební kartou u řidiče. 

DopravceDoba dodáníPlatba předemDobírka
Zásilkovna - výdejní místo 1 - 3 dny 90 Kč 130 Kč
vybrané produkty 1 - 3 dny ZDARMA 40 Kč
Zásilkovna domů  1 - 2 dny 120 Kč 160 Kč
PPL 1 - 2 dny 130 Kč 170 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 1 - 2 dny x  Kč x  Kč

U vybraných produktů DOPRAVA ZDARMA.

Zásilkovna

Nově máte možnost nechat si doručit objednávku na jedno z mnoha výdejních míst Zásilkovny. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám bude odeslána SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Na vybraných výdejních místech je možné platit platebními kartami. Toto si zkontrolujte při výběru výdejního místa v jeho detailu.

Doručení na adresu

Doručení na adresu je služba, která funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a podmínkách. Tím vám mohu nabídnout nejnižší možnou cenu za doručení až do domu. 

PPL

  • O předání zásilky přepravci jste informováni z naší strany a to prostřednictvím emailu.
  • Informace o předpokládaném příjezdu PPL vám zašle řidič PPL na vámi uvedené telefonní číslo. Standardní čas doručení je 8-18 hodina.
  • Přesný čas doručení nelze stanovit. Přibližný harmonogram doručení můžete sledovat na stránkách dopravce, jakmile od nás obdržíte číslo objednávky.
  • Zásilka bude doručena následující pracovní den po jejím předání přepravci. 

ČESKÁ POŠTA

Upozornění: Vzhledem ke změně cenové politiky České pošty jsme přestali nabízet služby tohoto dopravce. Cena za dopravu s ohledem na kvalitu služeb je nepřiměřeně vysoká. V případě, že i přesto by měl někdo zájem využít služeb tohoto dopravce, kontaktujte nás, prosím. 

Česká pošta vám z pravidla doručí Balík Do ruky i doporučenou zásilku již následující pracovní den. Rovněž vám podá informace prostřednictvím SMS nebo e-mailem o převzetí a doručování zásilky. O předání zásilky přepravci jste informováni také z naší strany a to prostřednictvím e-mailu.

POZOR: Doba uložení zásilky na poště je v tomto případě POUZE 7 dní!

  • V případě, že potřebujete změnit termín a místo doručení zásilky dle svých časových možností a požadavků, můžete tak učinit vyplněním webového formuláře na stránkách České pošty.
  • Odkaz pro sledování zásilky vám zašleme v e-mailu spolu s informací o expedici zásilky.

Další informace k doručení Českou poštou:

Pokud vás přepravce nezastihne na doručovací adrese, uloží do poštovní schránky "Výzvu o uložení zásilky" na pobočce České pošty v místě vašeho směrovacího čísla (PSČ).

TIP: Ušetřete si cestu na poštu, když vás poštovní doručovatel nezastihne v dopoledních hodinách doma, jelikož jste v práci. Využijte možnosti zaslání balíku na adresu do zaměstnaní.