Prádlo podle typu postavy

Zvolte si prádlo podle typu vaší postavy.

Čtyři typy tvarů ženského těla

Nalezněte to správné prádlo podle typu Vaší postavy a v závislosti na oblasti, kterou chcete skrýt, a oblasti, kterou chcete zviditelnit. Existují čtyři různé typy tvarů ženského těla. Tvar „banán" je používaný pro štíhlé ženy, které obvykle mají malá prsa a tenký pas. Druhý tvar „jablko", se obvykle používá pro ženy, které mají širší ramena ve srovnání s pasem a boky. Tyto ženy mají často i větší poprsí. Dalším tvarem je „hruška". Toto označení se používá pro ženy s širokými boky. A posledním tvarem jsou „přesýpací hodiny". Označení je spojeno s ženami, které mají velké poprsí a široké boky.

Jak vybrat podprsenky, kalhotky, košilky

Ženy, které mají velké poprsí, by měly vybírat podprsenku, která jim dodá dostatečnou oporu, a budou tím předcházet problémům se zády. Naproti tomu ženy s malým poprsím by měly vybírat spodní prádlo, jež zaujme detailem v jiných partiích. Například dolní lem košilky případně kalhotky s propracovaným detailem. Pozornost okolí tak zaujmou detaily v těchto partiích a soustředí se ně. Nalezení toho správného spodního prádla bude také záležet na tom, na kterou část těla klade žena největší důraz, a se kterou je nejvíce spokojena. Ženy, které mají „velký žaludek", by si měly vybrat prádlo volného střihu, které zakrývá bříško. Ženy, které nejsou pyšné na svoje boky a nohy, by se měly zaměřit na nákup spodního prádla, jež má propracovaný detail v oblasti prsou nebo ramen, aby tak upoutaly pozornost na jinou část těla. Vhodnou volbou je zdobená podprsenka nebo košilka.

Postava typu "banán"

Ženám, které mají tvar postavy „banán", se doporučuje volit prádlo, jež zdůrazní jejich dlouhé linie. Toto obvykle nejlépe řeší košilky, které nejsou příliš volného střihu. Zdůrazní jimi svou štíhlost a tvary.

Postava typu "jablko"

Ženy tohoto typu postavy by se měly vyvarovat nošení košilek volných střihů. V tomto případě košilka nevypadá dobře, protože volně visí nad úrovní pasu. Naproti tomu správně zvolený korzet může být tou správnou volbou pro tento typ žen.

Postava typu "hruška"

Na ženě s širokými boky bude naopak velmi pěkně vypadat košilka, která je volného střihu, přestřižená pod prsy a v této partii i lehce nabraná, protože zahalí široké boky a dodá štíhlejší vzhled celému tělu. Ženy tohoto tělesného typu, které nechtějí upoutat pozornost na své poprsí, mohou zvolit jako doplněk vhodné kalhotky pěkného a svůdného střihu, jimiž připoutají pozornost okolí.

Postava typu "přesýpací hodiny"

Pro ženy s velkám poprsím a širokými boky je nejvhodnější volbou košilka s délkou nad kolena, která pomáhá vyvážit rozdíl mezi poměrem nohou s většími tvary poprsí a boků.

Vybírejte prádlo podle typu postavy, dejte vyniknout Vašim přednostem a zahalte své nedostatky. Budete se cítit svůdně a sebevědomě.

Nabídka košilek pro všechny typy postav.