Než půjdete koupit korzet

Několik rad, které se Vám budou hodit před nákupem korzetu

Jak vybrat správný korzet – barva, tvar, materiál

Přestože nabídka korzetů je dnes široká, vybrat ten správný není vždy jednoduché.

Důležitou roli při výběru korzetu hraje barva. Přírodní barvy mohou být použity pod jakoukoli barvu vrchního oblečení bez omezení. Ostatní barvy se dají nosit například pod krajkové nebo transparentní šaty či oblečení, které chceme nějakým způsobem zdůraznit.

Dostatečná pozornost musí být věnována i při výběru tvaru korzetu. Korzety mohou být zakončeny nad nebo pod prsy, mohou a nemusím mít pásky k upnutí punčoch (v některých případech odnímatelné) a liší se i jejich délky. Korzety se vyrábí s délkou do pasu nebo v prodloužených délkách přecházejících na boky. Korzety z elastických materiálů jsou vhodné jako erotické nebo spodní prádlo. Svým provedením upoutají pozornost každého muže.

Materiály, ze kterých je korzet vyroben, hrají také důležitou roli. K dlouhodobému nošení jsou vhodné materiály, které umožní kůži volně dýchat.

Většina korzetů je vyztužena plastovou nebo ocelovou kosticí, která pomáhá udržet tvar. Pokud chcete korzet použít k formování postavy, je toto jedna z hlavních věcí, na kterou byste se měli zaměřit. Dalším typem korzetů jsou korzety z elastických materiálů, které plní spíše funkci estetickou.

V neposlední řadě dbejte při nákupu korzetu na to, jak snadno se obléká a přizpůsobuje Vaší postavě, a především, jak pohodlně se v něm cítíte, protože doba, kdy bylo nošení korzetů spíše utrpením než radostí, již naštěstí dávno minula ...

Přejeme Vám hodně úspěchů při výběru a věříme, že pokud se budete držet výše zmíněných doporučení, budete se cítit v korzetu sexy a pohodlně.

Korzety z nabídky našeho eshopu.